​Afdeling Kliniese Farmakologie

Personeel

 

Afdelingshoof

 
Helmuth2.jpgProf Helmuth Reuter
Telefoon: +27 21 938 9331
E-pos: hr@sun.ac.za 

 

 

 

 

 

 

Sekretaresse vir die Afdelingshoof


Me Lejandra Hanekom
Telefoon: +27 21 938 9045
Faks: +27 21 932 6958
E-pos: lejandra@sun.ac.za

 

 

 


 

Akademiese personeel

 
Dr Eric H Decloedt
Telefoon: +27 21 938 9340
E-pos: ericdecloedt@sun.ac.za

 

 

 

 

 

 

Kliniese assistente

Dr Ahmed A Abulfathi
Telefoon: 021 938 9335
E-pos: aaabulfathi@sun.ac.za

 

 

 

 

 

 

Dr Memela M Makiwane
Telefoon: 021 938 9335
E-pos: makiwane@sun.ac.za

 

 

 

 


 

Kliniese Farmakologie laboratorium


Assistent Direkteur
Mnr Jan de Bruyn
Telefoon: +27 21 938 9333/6168
E-pos: jdbruyn@sun.ac.za

 

 

 



Tegnoloog
Mnr Henry Bester
Telefoon: +27 21 938 9501/6168
E-pos: hb@sun.ac.za

 

 

 

 

 

Tegnoloog
Miss Victoria Mathane
Telefoon: +27 21 938 9529/6168
E-pos: victoriamathane@sun.ac.za

 

 

 

 
 
Tegnoloog
Mnr John FN Lawrance
Telefoon: +27 21 938 9501/6168
E-pos: jfnl@sun.ac.za

 

 

 

 



Tegnoloog
Me Alma W van der Merwe
Telefoon: +27 21 938 9529/6168
E-pos: awm@sun.ac.za

 

 

 

 

Kliniese Toksikologie- / Gifinligtingsentrum


Direkteur
Me Carine J Marks
Telefoon: +27 21 938 9334 
E-pos: carinem@sun.ac.za

 

 

 



Mediese Wetenskaplike
Me Cherylynn A Wium
Telefoon: +27 21 938 9596
E-pos: caw@sun.ac.za

 

 

 


Mediese Tegnoloog
Me Arina CE du Plessis
Telefoon: +27 21 938 9596
E-pos: acedp@sun.ac.za

 

 

 



 

Bio-analitieselaboratorium


Dr Sivapregasen Naidoo,
Telefoon: +27 21 938 9327
E-pos: gasennaidoo@sun.ac.za

 

 

 


 

Afdelingsassistent


Mnr Gerald Fortuin
Telefoon: +27 21 938 9330
E-pos: geraldf@sun.ac.za