International Office
Welkom by Universiteit Stellenbosch

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Tygerberg Internasionaal​​

Kontak ons​​​

 

Hoof: Tygerberg Internasionaal​ ​

Dr. Nyambura Mwagiru

+27 21 938 9086

nyambura@sun.ac.za








Administrasie: Ondersteuning en Logistiek​

Me. Amaal Orrie

+27 21 938 9042

aorrie@sun.ac.za​






​ ​
​​

Internasionale Programbestuur

Dr.​​ Dilshad Tung​

dtung@sun.ac.za








Vennootskappe en pasgemaakte programontwikkeling

Me​ Tanya Abrahams

+27 21 938 9958

tabrahams@sun.ac.za





​​

Finansiële Beampte: Internasionale Uitruilstudente​

Me​. Maurisha Solomons

+27 21 938 9876

mdamon@sun.ac.za





​Internasionale Nagraadse (NG) Administrateur: Elektiewe Studente​

Me. Zaibo Krieger

+27 21 938 9049

kriegerz@sun.ac.za



Internasionale Nagraadse (NG) Administrateur: Elektiewe Studente​

Me​. Shanlynn Timm 

+27 21 938 9105

stimm@sun.ac.za





I​nternasionale Voorgraadse (VG) Beampte: Navrae oor elektiewe en toegang 

Me​. Nicky Blows

+27 21 938 9549

nblows@sun.ac.za​






 

Bemarking, Handelsmerk en Kommunikasie​

Me Hajirah Dawray Cassiem​

hcassiem@sun.ac.za






​​

​ ​ ​
 

Globale Betrokkenheidsontleder​

D​r.​ Aaron Yarmoshuk
ayarmoshuk@sun.ac.za







​​

Tygerberg ​​​​​​​​​​Internasionaal​​ Intern 2021​

Me. Lelethu Mpapama, III Physiotherapy

22021426@sun.ac.za



  Fisiese adres

  • Lokaal 0035
    K Verdieping, Kliniese Gebou
    Tygerberg kampus
    Francie van Zijl-rylaan
    Tygerberg
    7505
    Kaapstad
    Suid-Afrika

  GPS koördinate

  • 33º54'29.1"S  18º36'43.6"E ​

Algemene Program Navrae

map.jpg
Klik om oop te maak