Mechanical & Mechatronic Engineering
Welkom by Universiteit Stellenbosch

Afdeling vir Ontwerp en Megatronika

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Prof Kristiaan Schre​ve

Voorsitter​​

Professor

kschreve@sun.ac.za


Dr Danie Els

Afdelingshoof

Senior Lektor 

dnjels@sun.ac.za






​​Prof Corné Coetzee 

Medeprofessor 

​​ccoetzee@su​n.ac.za​​​


Prof Anton Basson ​​

Professor en

Visedekaan: Onderrig en Gehalteversekering

ahb@sun.ac.za





Dr Cobus Muller 

Senior Lektor 

cobusmul@sun.ac.za​​​

​Dr Thorsten Becker 

Senior Lektor 

tbecker@sun.ac.za​​​




Dr Willie Smit 

Senior Lektor 

wjsmit@sun.ac.za


Me Liora Ginsberg 

Lektor 

ginsberg@sun.ac.za


Mnr Piero Trinchero 

Lektor ​​​

ptrinchero@sun.ac.za


Dr Dawie van den Heever 

Lektor 

dawie@sun.ac.za


 

Prof Nawaz Mahomed 

Medeprofessor 

nawaz@sun.ac.za​​​​​



 





Mnr ​Jacques Muiyser 

Lektor 

jmuiyser@sun.ac.za



Mnr Johan van der Merwe 

Lektor 

jovdmerwe@sun.ac.za








Dr Pieter Fourie 

Lektor 

​​​​​​​​​prfourie@sun.ac.za​​​









​​​​