Human Resources
Welkom by Universiteit Stellenbosch

​​

Steundiensomgewings
Lieze-Carli-Roux - 177p.jpg

Bestuurder: Steundiensomgewings​​​

Me Lieze-Carli Roux

lcr@sun.ac.za

Susan-Visagie - 177p.jpg

Me Susan Visagie

MH Praktisyn

sjv3@sun.ac.za





Uitvoerende Bedryshoof - Finansies

  • Aankope en Voorsieningsdienste
  • Vervoerdienste
  • Innovus insluitend SunCom
  • ​Behuisingsdienste
  • Botaniese Tuin
  • Langenhoven Studentesentrum
  • Verhuringskantoor
  • Matie Winkel
  • Maties Sport
Granton.jpg

Mnr Granton Koeberg

MH Praktisyn

granton@sun.ac.za






Viserektor: Sosiale Impak, Transformasie en Personeel

  • Kampusgesondheidsdienste
  • Menslike Hulpbronne
  • Sosiale Impak en Transformasie
    • Sosiale Impak
    • Universiteit Stellenbosch Museum
    • SUS Woordfees insluitend US Koor
    • Transformasiekantoor
Kristin-Rutgers.jpg

Me Kristin Rutgers

MH Praktisyn

krutgers@sun.ac.za






Viserektor: Leer en Onderrig

  • ​​Leer en Onderrigverryking
  • Studentetoegang
  • Studentesake​

Woordeboek vir Afrikaanse Taal (WAT)

Leandie.jpg

Me Leandie Botha

MH Praktisyn

leandieb@sun.ac.za







Viserektor: Navorsing, Innovasie en Nagraadse Studies

  • Informasietegnologie
  • Biblioteek en Inligtingsdiens
  • Afdeling Navorsingsontwikkeling insluitend Nagraadse Kantoor
  • STIAS
  • Skool vir Datawetenskap en Rekenaardenke

Vise-Rektor: Strategie en Internasionalisering

  • Universiteit Stellenbosch Internasionaal
  • Inligtingsoorsigbestuur
  • Korporatiewe Kommunikasie insluitend MFM
  • Strategiese Inisiatiewe
Olivia Boesak.jpg

Me Olivia Boesak

MH Praktisyn

oliviab@sun.ac.za




Uitvoerende Bedryshoof — ​Fasiliteitsbestuur

  • Eiendomsdienste
  • Fasiliteitsdienste
  • Beplanning en Ontwikkeling
  • Riskobestuur en Kampussekuriteit

Uitvoerende Bedryshoof —​ Informasietegnolgie

Conita.jpg

Me Conita Smith

MH Praktisyn

conitasmith@sun.ac.za





Verantwoordelikheidsentrum van die Rektor

  • Kantoor van die Rektor
  • Ontwikkeling en Alumniverhoudinge
  • Kantoor van die Ombud

Verantwoordelikheidsentrum van die Registrateur​

Akademiese Omgewings​
Carmen-Paynter - 177p.jpg

Bestuurder: Akademiese Omgewings

Me Carmen Paynter

cpaynter@sun.ac.za

Keith-Robain - 177p.jpg

Mnr Keith Robain

MH Praktisyn​

krobain@sun.ac.za






Verantwoordelik vir​: 

  • Ekonomiese en Bestuurswetenskappe (Stellenbosch Kampus)

Sherrill-February - 177p.jpg

Me Candice Kenny

MH Praktisyn

kenny@sun.ac.za






RVerantwoordelik vir: 

  • AgriWetenskappe

Oscar Grand.jpg

Mnr Oscar Grand

MH Praktisyn

grand@sun.ac.za




Verantwoordelik vir: 

  • Lettere en Sosiale Wetenskappe

Marius-Swart

Mnr Marius Swart

MH Praktisyn

mjswart@sun.ac.za





Verantwoordelik vir​: 

  • Natuurwetenskappe​
  • AIMS

Chene 177.jpg

Me Chene Roux

MH Praktisyn

cmroux@sun.ac.za





Verantwoordelik vir: 

  • Ingenieurswese

Phumla Banjwa.jpg

Me Phumla Banjwa

MH Praktisyn

banjwa@sun.ac.za





Verantwoordelik vir: 

  • Opvoedkunde
  • Regte
  • Teologie

Chanel Klink

Me Chanel Klink

MH Praktisyn

chanelk@sun.ac.za






Verantwoordelik vir: 

  • Ekonomiese en Bestuurswetenskappe: Universiteit Stellenbosch Bestuur​skool
  • Skool vir Publieke Leierskap
  • Instituut vir Toekomsnavorsing
  • Bellvilleparkkampus Dienste​​​​​​​
  • Sentrum vir Volhoubare Transisie




​​

Menslike Hulpbronne: Tygerberg Span
Fides-Claassen1 - 177p.jpg

Me Fides Cla​assens

MH Praktisyn

fides@sun.ac.za






Verantwoordelik vir: 

  • Anestesiologie en Kritieke Sorg 
  • Biomediese Wetenskappe
  • Globale Gesondheid
  • Verpleeg- en Verloskunde
  • Verloskunde en Ginekologie
  • Patologie

Fawzia-Allie - 177p.jpg

Me Fawzia Allie

MH Praktisyn

fawzia@sun.ac.za






Verantwoordelik vir: 

  • Mediese Beelding en Kliniese Onkologie
  • Pediatrie en Kindergesondheid
  • Sportwetenskappe
  • Chirugiese Wetenskappe
Fairoza177.jpg

Mnr Andisa Dlakavu

MH Praktisyn

andisa@sun.ac.za






Verantwoordelik vir: 

  • Sentrum vir Gesondheidsberoepe Onderwys
  • Fakulteitsbestuur
  • Huisarts- en Noodgeneeskunde
  • Gesondheids- en Rehabilitasiewetenskappe
  • Geneeskunde
  • Psigiatrie​
​​




​​



​Gedeeldedienstesentrum
Wessel Nolte

Tydelike Bestuurder: Gedeelde D​ienssentrum

Mnr Wessel Nolte

nolte@sun.ac.za​​​​​​​

Klientedienssentrum
Japie Kotze

Direkteur: Vergoeding, Voordele en Administrasie

Mnr Japie Kotze

jjsk@sun.ac.za​​

Illana-Oliver - 177p.jpg

Me Illana Oliver

Klientedienssentrumbeampte​

Ricardo-Steyn - 177p.jpg

Mnr Ricardo Steyn

Administratiewe Beampte

Vacant

Vacant

Administratiewe Beampte







​​​​​​​