Centre for Learning Technologies
Welkom by Universiteit Stellenbosch

Kennis

Gemengde leer in fakulteite

Met die aanvaarding van 'n gedesentraliseerde model by die universiteit in terme van vennootskappe met fakulteite, bied die SLT vir elke fakulteit die geleentheid om saam te werk met gemengde leer koördineerders om die aspekte van gemengde leer in kurrikulumontwikkeling verder te ondersoek.

Voorbeelde van die betrokkenheid van gemengde leer koördineerders sluit in, maar is nie beperk tot die volgende:

  • Konsultasies
  • Kurrikulumontwerp
  • Gespreksforums
  • Vennootskappe in navorsingsprojekte
  • Hulpbron ontwikkeling
  • Opleiding en ondersteuning
  • Werkswinkels

Die span bestaan uit die volgende:



Me Kathryn Wirth
wirthk@sun.ac.za

 

 

Dr Faiq Waghid
faiq@sun.ac.za

Me Miné de Klerk
mine@sun.ac.za

 

 

Me Magda Barnard
magdabarnard@sun.ac.za

 

 

Dr Sonja Strydom
sonjas@sun.ac.za

Mnr Gavin van Niekerk
gavinvn@sun.ac.za

 

   

Dr Moira Bladergroen
mbladergroen@sun.ac.za

 

 

Me Alma Coertzen
almac@sun.ac.za

 

  

Me Lianne Keiller 
lkeiller@sun.ac.za

Mnr Alex Keiller
avkeiller@sun.ac.za

 

   

Me Noelle Cowling
noelle@ma2.sun.ac.za

Me Mhakamuni Khoza
lindiwe.khoza@ma2.sun.ac.za

 

 

Dr Ilse Rootman- Le Grange
ilser@sun.ac.za

 

 

Me Magriet de Villiers
mdev@sun.ac.za

    Business School 

Me Marsunet Horn
marsunet@sun.ac.za

Stuur algemene navrae aan die Sentrum vir Leertegnologieë:

Dr JP Bosman
jpbosman@sun.ac.za 
of
Dr Sonja Strydom
sonjas@sun.ac.za