Curriculum Studies
Welkom by Universiteit Stellenbosch

Programkoördineerders

​​​​​

 

Dr Nazeem Edwards​ (Secundus: Dr Carina America) 

Programkoördineerder: Nagraadse Onderwyssertifikaat (NOS)

Tel: 021 808 2291 / 808 3793

E-pos: nedwards@sun.ac.za​ / camerica@sun.ac.za 

Volg skakel vir verdere inligting

​​

Dr Reneé​ Nathanson (Secundus: Dr Zelda Barends) 

Programbestuurder: BEd (Algemene Onderwys) (Grondslagfase)

Tel: 021 808 2282 / 808 3930

E-pos: rrn@sun.ac.za / zbarends@sun.ac.za

Volg skakel vir verdere inligting

 

Dr Heinrich Grobbelaar

Programkoördineerder: BA (Sportwetenskap)

Tel: 021 808 4471 / 808 4915

E-pos: hgrobbelaar@sun.ac.za

 

 ​

Dr Louise Botha (Secundus: Dr Karen Horn)

Programkoördineerder: BEd (Algemene Onderwys) (Grondslagfase) & (Intermediêre en Senior Fase)

Departement Kurrikulumstudie

Tel: 021 808 2293 / 808 2268

E-pos: lbot@sun.ac.za / karenhorn@sun.ac.za

Volg skakel vir verdere inligting

 

Mnr G Young

Programkoördineerder: Nagraadse Diploma in Hoër Onderwys in Onderrig en Leer [NGDip (Hoër Onderwys) (Onderrig en Leer)]

Sentrum vir Onderrig en Leer / Departement Kurrikulumstudie

Tel: 021 808 4837

E-pos: gyoung@sun.ac.za

 ​

Me Pauline Hanekom (vir 2017)

Programbestuurder: GOS (Gevorderde Onderwyssertifikaat) (Skoolbestuur en -leierskap)

Departement Kurrikulumstudie / Departement Opvoedingsbeleidstudie

Tel: 021 808 3482

E-pos: pwh@sun.ac.za

 

Prof Berte van Wyk

Navrae: HonsBEd (Onderwysontwikkeling en Demokrasie)

ProgrambestuurderMEd (Opvoedingsbeleidstudie) (Gestruktureerd)

Tel: 021 808 2296 / 808 2419

E-pos: bwyk@sun.ac.za

​ 

Prof Maureen Robinson 

Navrae: HonsBEd Kurrikulumondersoek

Departement Kurrikulumstudie / Sentrum vir Volwasse en Hoër Onderwys

Tel: 021 808 4812

E-pos: mrobinson@sun.ac.za

 

Prof Christa van der Walt (Secundus: Dr Michele van der Merwe)

Navrae: HonsBEd (Taalopvoeding)

Tel: 021 808 2284 / 808 2396

E-pos: cvdwalt@sun.ac.za / michelevdm@sun.ac.za

 

Dr Ranel Venter 

Programbestuurder: HonsBSc (Sportwetenskap) (Prestasiesport) & HonsBSc (Biokinetika)

Tel: 021 808 4721

E-pos: rev@sun.ac.za



Dr Eileen Africa​

Programbestuurder: HonsBSc (Sportwetenskap) (Kinderkinetika)

Tel: 021 808 4591

E-pos: africa@sun.ac.za​​

 

Prof Chris Reddy 

Programbestuurder: MEd (Kurrikulumstudie) (Gestruktureerd)

Tel: 021 808 2259

E-pos: cpsr@sun.ac.za

 

Prof Liezel Frick 

Programbestuurder: MPhil (Onderwys en Opleiding vir Lewenslange Leer) (Gestruktureerd)

Tel: 021 808 3807/808 2277

E-pos: blf@sun.ac.za

 

Dr Heinrich Grobbelaar 

Programbestuurder: MSc (Sportwetenskap)

Tel: 021 808 4471 / 4915

E-pos: hgrobbelaar@sun.ac.za