Corporate Marketing
Welkom by Universiteit Stellenbosch
​​​​​​​​​​​​​​​​​​contact-top.jpg

​​​​​Kontak Besonderhede​

Kantoor van die Senior Direkteur​​

Christelle Feyt​​

Senior Director: Korporate Kommunikasie en Bemarking
cfeyt@sun.ac.za
021 808 4636​

Conita Henry

PA to Senior Director
chenry@sun.ac.za
021 808 4633​​​​​

Admi​nistrasie​

Marjorie van Rooy

Administratiewe beampte
mvanrooy@sun.ac.za
021 808 9923​

Olivia Adams 

Administratiewe beampte​​​
adamso@sun.ac.za
021 808 2923​​


Leandie September

Administratiewe beampte: Finansies
leandies@sun.ac.za
021 808 3729​

Korporatiewe Kommunikasie

Desmond Thompson

Direkteur: Korporatiewe Kommunikasie (Waarnemend) 
desmond@sun.ac.za
021 808 3724 

Candes Keating

Bestuurder: Interne Kommunikasie
ckeating@sun.ac.za
021 808 9175​

Martin Viljoen

Bestuurder: Media
viljoenm@sun.ac.za
021 808 4921

Sandra Mulder

Spesialisskrywer
smulder@sun.ac.za
021 808 9161​ 

Rozanne Engel

Joernalis
rengel@sun.ac.za
021 808 9179​

Alec Basson

Senior Wetenskapskrywer
alecbas@sun.ac.za​
021 808 4851


Elsabè​​ Barlow

Teksredigeerder
ebarlow@sun.ac.za
+27 21 808 2547​​



Korporatiewe Handelsmerkidentiteit

Marguerite Cloete

Adjunkdirekteur: Handelsmerkidentiteit
marcloete@sun.ac.za
021 808 3992

Geola Bergman

​Grafiese ontwerper
gbe​rgman@sun.ac.za
0​21 808 4185

​​ ​

Nastassja Wessels

Handelsmerksp​esialis
nastassjaw@sun.ac.za
021 808 4185​​

Amira Brown

Geleentheidskoördineerder
browna@sun.ac.za
021 808 9500




​​

Uitvoerende Kommunikasie 

​Naud​é​ Van der Merwe

Kommunikasiespesialis: Uitvoerende Bestuur (waarnemend)
naudevdmerwe@sun.ac.za
021 808 3724

Digitale Kommunikasie​​​​​​ 

Marick Hornsveld

Adjunk-Direkteur: Digitale Kommunikasie ​
mhornsveld@sun.ac.za
021 808 4587

Justin Alberts

Stelselsspesialis
jalberts@sun.ac.za
021 808 4123

Rene Van Der Berg

Sosialemediakoördineerder 
rjvdb@sun.ac.za
021 808 9541

Sandra Pow Chong

Webkoördineerder: Webblad
spowchong@sun.ac.za
021 808 4932

Sonika Lamprecht

​E-kommunikasiekoördineerder 
sonika@sun.ac.za
021 808 9221​

Stefan Els

Multimedia-inhoudsvervaardiger​
stefane@sun.ac.za
021 808 2731​​ 


Ilze Badenhorst

Webontwerper en voorpuntontwikkelaar 
ibadenhorst@sun.ac.za
021 808 9986​












Studentewerwing en Loopbaanadvies 

Die kantoor van die Direkteur​​

​​Leon van den Heever

Direkteur: Studentewerwing en Loopbaanadvies
lvdh@sun.ac.za
+27 21 808 2036

​Eloize Fry

Kantoorbestuurder
eloize@sun.ac.za
+27 21 808 4704

​Kim-Lynne van de Rheede​

Administratiewe beampte
kimlynn@sun.ac.za
+27 21 808 4709​

Adviseurs​

​Alida Hendricks

Adviseur
lindersaf@sun.ac.za
+27 21 808 3843

​Angelique Dreyer

Adviseur
dreyera@sun.ac.za
+27 21 808 2775

​Bongiwe Mdingi

Adviseur​
bongiwem@sun.ac.za
+27 21 808 9189

​Eleanor Brink

Adviseur
eleanorb@sun.ac.za
+27 21 808 3698​

Projekbestuur

​Magdel Pretorius

Projekbestuurder
magdelvz@sun.ac.za
+27 21 808 2631​

Bemarking en media

​Michelle Swart​​

Bemarkings- en mediabeampte
michelleswart@sun.ac.za
+27 21 808 2370​