​​​​​​​​​​​​​​contact-top.jpg

​​​​Kontak Besonderhede


Kantoor van die Senior Direkteur​​

Dr Phumzile Mmope

Senior Director: Corporate Communication
pmmope@sun.ac.za
021 808 4636​

Conita Henry

PA to Senior Director
chenry@sun.ac.za
021 808 4633​​​​​

Admi​nistrasie​

Marjorie Van Rooy

Administratiewe beampte
mvanrooy@sun.ac.za
021 808 9923​

Leandie September

Administratiewe beampte: Finansies
leandies@sun.ac.za
021 808 3729​

Kommunikasie en Belanghebberverhoudinge

Susan van der Merwe

Direkteur: Kommunikasie & Belanghebberverhoudinge
svdmerwe@sun.ac.za
021 808 4634​​​​​​​​

Candes Keating

Bestuurder: Interne Kommunikasie
ckeating@sun.ac.za
021 808 9175​

Martin Viljoen

Bestuurder: Media
viljoenm@sun.ac.za
021 808 4921

Mattie van der Merwe

Redakteur: Publikasies​
viljoenm@sun.ac.za
021 808 4625​

Wayne Muller

Redakteur: Publikasies
wmuller@sun.ac.za
021 808 2927

Inhoudsnaaf​

Sandra Mulder

Bestuurder: Inhoudsnaaf
smulder@sun.ac.za
021 808 9161

Asiphe Nombewu

Kopieskrywer/ Joernalis
anombewu@sun.ac.za
021 808 9927

Rozanne Engel

Kopieskrywer/ Joernalis
rengel@sun.ac.za
021 808 9179​

Alec Basson

Wetenskapskrywer / Kopieskrywer/ Joernalis
alecbas@sun.ac.za​
021 808 4851

Stefan Els

Multimedia-inhoudsver-vaardiger​
stefane@sun.ac.za
021 808 2731

Belanghebberverhoudinge

Marjorie Van Rooy

Administratiewe beampte
mvanrooy@sun.ac.za
021 808 9923​

Korporatiewe Handelsmerk

Farieda Miller

Adjunk-​​Direkteur: Korporatiewe Handelsmerk
fmiller@sun.ac.za
021 808 2547​

Marguerite Cloete

Handelsmerkspesialis
marcloete@sun.ac.za
021 808 3992​

Nicolas Dorfling

Grafiese Ontwerper: Handelsmerks & Korporatiewe Identitiet
ndorfling@sun.ac.za
021 808 9950​

Bestuurskommunikasie​

Desmond Thompson

Kommunikasiespesialis: Uitvoerende Bestuur
desmond@sun.ac.za
021 808 3724​​

Digitale Kommunikasie​

Marick Hornsveld

Adjunk-Direkteur: Digitale Kommunikasie ​
mhornsveld@sun.ac.za
021 808 4587

Justin Alberts

Stelselsspesialis
jalberts@sun.ac.za
021 808 4123

Rene Van Der Berg

Koördineerder: Sosiale Media​
rjvdb@sun.ac.za
021 808 9541

Sandra Pow Chong

Koördineerder: Webblad
spowchong@sun.ac.za
021 808 4932

Sonika Lamprecht

Koördineerder: e-Kommunikasie
sonika@sun.ac.za
021 808 9221​

Ilze Badenhorst

Tegniese Koördineerder: Webblad
ibadenhorst@sun.ac.za
021 808 9986​