Corporate Marketing
Welkom by Universiteit Stellenbosch
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​contact-top.jpg​​​​KONTAk besonderhede​

Kantoor van die Senior Direkteur

​​Christelle Feyt​​

Senior Direkteur: Korporatiewe Kommunikasie  
cfeyt@sun.ac.za
021 808 4636​​

​​Conita Henry​​

Senior Direkteur: Korporatiewe Kommunikasie 
chenry@sun.ac.za​​​
021 808 4633​​​​​​ ​​​

​​


​​​​​


​​Marjorie van Rooy

Administrateur
mvanrooy@sun.ac.za
021 808 9923​

​​Leandie September

Administrateur: Finansies
leandies@sun.ac.za
021 808 3729​​​​​

​​Olivia Adams 

Administrateur​
adamso@sun.ac.za
021 808 2923

​ ​




Korporatiewe Kommunikasie

​​Desmond Thompson

Direkteur: Korporatiewe Kommunikasie (waarnemend​)
desmond@sun.ac.za
021 808 3724​​​​​​​​

​​Candes Keating

Bestuurder: Interne Kommunikasie 
ckeating@sun.ac.za
021 808 9175​

​​

​​Martin Viljoen

Mediabestuurder
viljoenm@sun.ac.za
021 808 4921​​​​​​​​​


​ ​

​​​​


​​
​​Sandra Mulder

Spesialisskrywer
smulder@sun.ac.za
021 808 9161​ ​

​​Elsabè​ Barlow

Teksredigeerder
ebarlow@sun.ac.za
021 808 2547

​​

​​Alec Basson

Senior wetenskapskrywer 
alecbas@sun.ac.za​
021 808 4851


​ ​

​​​​


​​Rozanne Engel

Joernalis
rengel@sun.ac.za
021 808 9179​​​

​​​




Korporatiewe Handelsmerkidentiteit

​​Marguerite Cloete

Adjunkdirekteur: Handelsmerkidentiteit
marcloete@sun.ac.za
021 808 3992

​​Nastassja Wessels

Handelsmerkspesialis 
nastassjaw@sun.ac.za​










​​Amira Brown

Geleentheidskoördineerder
browna@sun.ac.za
02​1 808 9500​​​​​​​​








Uitvoerende Kommunikasie

​​Naud​é​ Van der Merwe

Kommunikasiespesialis: Uitvoerende Bestuur (waarnemend)
naudevdmerwe@sun.ac.za
021 808 3724
8​







Digitale Kommunikasie

​​Marick Hornsveld

Adjunk-Direkteur: Digitale Kommunikasie 
mhornsveld@sun.ac.za
021 808 4587​


​​Justin Alberts

Stelselsspesialis
jalberts@sun.ac.za
021 808 4123


​​

​​René ​Van Der Berg

Sosialemediakoördineerder 
rjvdb@sun.ac.za
021 808 9541​



​ ​

​​​​


​​
​​Sonika Lamprecht

E-kommunikasiekoördineerder 
sonika@sun.ac.za
021 808 9221​​ 

​ ​

​​Sandra Pow Chong

Webkoördineerder: Webblad
spowchong@sun.ac.za
021 808 4932

​​

Ilze Badenhorst

Webontwerper en voorpuntontwikkelaar 
ibadenhorst@sun.ac.za
021 808 9986​​


​ ​

​​​​


​​​Stefan Els

Multimedia-inhoudsvervaardiger​
stefane@sun.ac.za
021 808 2731









Studentewerwing en Loopbaanadvies 

Die kantoor van die Direkteur

​​​Leo​n Van den Heever​

Direkteur: Studentewerwing en Loopbaanadvies
lvdh@sun.ac.za
021 808 2036​

​​​Eloize Fry

Kantoorbestuurder
eloize@sun.ac.za
021 808 470​​4

​​​Kim-Lynne Van de Rhe​​ede

Administratiewe beampte
kimlynn@sun.ac.za​
021 808 4709

​​ 






Adviseurs​

​​​Alida Hendricks

Adviseur
lindersaf@sun.ac.za
021 808 3843

​​​Angelique Dreyer

Adviseur
dreyera@sun.ac.za
021 808 2775

​​​Bongiwe Mdingi

Adviseur
bongiwem@sun.ac.za
021 808 9189










​​​Eleanor Brink

Adviseur
eleanorb@sun.ac.za
021 808 3698









Projekbestuur​

​​​Magdel Pretorius

Projekbestuurder
magdelvz@sun.ac.za​
021 808 2631

​​





​​

Bemarking en media

​​​Michelle Swart

Bemarkings- en mediabeampte
michelleswart@sun.ac.za​​
021 808 2370