Afdeling Mediese Fisika

Personeel

Mediese Fisici

Mr Chris Trauernicht
MSc ( Mediese  Fisika)
Hoof van Mediese Fisika
Tel: +27 938 6027
Epos: cjt@sun.ac.za

Mrs Monique du Toit
MSc (Mediese Fisika)             
Adjunk bestuurder: Mediese Fisika
Tel: +27 21 938 5943
E-pos: Monique.DuToit@westerncape.gov.za / mona@sun.ac.za

Mr Tumelo Moalosi
B.Sc. HONS, (Stralingsfisika)
Assistent-Bestuurder:  Mediese Fisika
Tel: +27 21 938 4353
E-pos:  Tumelo.Moalosi@westerncape.gov.za / tumelom@sun.ac.za

Mr Mohlapoli Mohlapholi
B.Med.Sc., (MSC) Mediese Fisika
Mediese Fisikus
Tel: +27 21 938 6039
E-pos:  hlaps@sun.ac.zaMohlapoli.Mohlapholi@westerncape.gov.za

Mr Thokozani Mkhize
MSc (Mediese Fisika)
Mediese Fisikus
Tel: +21 9386028
E-pos: thokozani@sun.ac.za

Mr Ricus van Reenen
B.Med.Sc (Hons)Medical Physics
Mediese Fisikus
Tel +21 9386070
E-pos: ricus.van.reenen@live.co.za

 

Tegnoloë

Mev Lelanie Nolan
B.Tech., (Kerngeneeskunde)
Hoof Tegniese Mediese beampte
Tel: +27 21 938 6203
E-pos: nolanl@sun.ac.za

Gesondheidsterapeut:

Me Cheryl Johnson
Dip.,  Diagnostiese Radiografie
Dip.,  Kerngeneeskunde
Radiografis
Tel: +27 21 938 6074
E-pos:  Cheryl.Johnson@westerncape.gov.za

 

Hulppersoneel

Mr Mervin Louw
Hulp Diensbeampte
Tel: +27 21 938 5410