Centre for Teaching & Learning
Welkom by Universiteit Stellenbosch

Kontak ons

Indien u enige vrae of kommentaar het, voltooi asseblief die vorm:  CTL Question & Comment form

Algemene Navrae

Me Juanita Layman
Tel: +27 21 808 3717
E-pos:  jlayman@sun.ac.za
*ons adres en kaarte is onderaan die bladsy

Kontak ons​

*vir 'n lys van adviseurs en hulle fakulteite - sien onder

SOL-projekPersoneellidE-pos adres
​Akademieskap van Onderrig en Leer Konferensie​Anthea Jacobs​jacobsa@sun.ac.za
AuxinGerda Dullaartgdullaart@sun.ac.za

​AvOL
​Nicoline Herman
​nherman@sun.ac.za
Kontakpersoon van CHEC-kortkursusseGert Young
gyoung@sun.ac.za
FINLO en skryfgeleenthedeJean Farmerjeanlee@sun.ac.za
KLO sekretaresseAnthea Jacobsjacobsa@sun.ac.za
​O & L Seminare
​Anthea Jacobs
​jacobsa@sun.ac.za
​Onderrigontwikkelingsfonds​Gert Younggyoung@sun.ac.za
​OnderrigvennootskappeKarin Cattell-Holdenkcattell@sun.ac.za
​NGDip in HO (O &L) kontakpersoon​​Gert Young​​gyoung@sun.ac.za
​Prestige Dinee​Jean Farmerjeanlee@sun.ac.za
PRONTAK

Charmaine van der Merwe

cvandermerwe@sun.ac.za

​SOL-webwerf​Benita Bobobenitabobo@sun.ac.za​
StudenteterugvoerVeronica Beukesvfbeukes@sun.ac.za
​US Onderrigtoekennings
​Karin Cattell-Holdenkcattell@sun.ac.za

​VGP
​Claudia Swart-Jansen van Vuuren
​claudias​2@sun.ac.za
WerkswinkelsAdviseur in fakulteitSien tabel onder


 

SOL adviseurs in fakulteite

Fakulteit Adviseur E-posUitbreiding
AgriWetenskappeCharmaine van der Merwe
cv​andermerwe@sun.ac.za9762
​Ekonomiese en Bestuurswetenskappe​Gert Young gyoung@sun.ac.za​4937
​Geneeskunde en GesondheidswetenskappeGerda Dullaartgdullaart@sun.ac.za9761
​Ingenieurswese​Karin Wolffwolff.ke@gmail.com

​Ingenieurswese
​Mbali Mohlakoana
​mmohlakoana@sun.ac.za
​3589
​Krygskunde​Nicoline Herman​nherman@sun.ac.za​3076
​Krygskunde
​Benita Bobo
​benitabobo@sun.ac.za
​2919
Letter en Sosiale WetenskappeKarin Cattell-Holdenkcattell@sun.ac.za3074 / 9617
​Natuurwetenskappe​Hanelie Adendorff hja@sun.ac.za​9191
OpvoedkundeAnthea Jacobs jacobsa@sun.ac.za9258
Regsgeleerdheid

Claudia Swart

claudias2@sun.ac.za

4502

TeologieJean Farmer​jeanlee@sun.ac.za]2956

 

Die personeel van die Sentrum vir Onderrig en Leer okkupeer twee huise: ​

Manewales (Bosmanstraat 15)


Skuilhoek (Victoriastraat 41, oorkant Den Bosch)


te laai: Map to CTL