Centre for Teaching & Learning
Welkom by Universiteit Stellenbosch

Kontak ons


Indien u enige vrae of kommentaar het, voltooi asseblief die vorm:  CTL Question & Comment form


Algemene Navrae

Me Nothemba Nqayi
Tel: +27 21 808 3717
Fax: +27 21 886 4142​
E-pos:  sol@sun.ac.za
*ons adres en kaarte is onderaan die bladsy

 

Kontak ons

SOL-projekte

*vir 'n lys van adviseurs en hulle fakulteite - sien onder

SOL-projekPersoneellidE-pos adres
​Akademieskap van Onderrig en Leer Konferensie​Claudia Swartclaudias2@sun.ac.za
AuxinAnthea Jacobsjacobsa@sun.ac.za
Kontakpersoon van CHEC-kortkursusseGert Young
gyoung@sun.ac.za
FINLO en skryfgeleenthedeJean Farmerjeanlee@sun.ac.za
KLO sekretaresseAnthea Jacobsjacobsa@sun.ac.za
​Onderrigontwikkelingsfonds​Gert Younggyoung@sun.ac.za
​OnderrigvennootskappeKarin Cattell-Holdenkcattell@sun.ac.za
​NGDip-kontakpersoon​​Gert Young​​gyoung@sun.ac.za
​Prestige Dinee​Jean Farmerjeanlee@sun.ac.za
PRONTAK

Claudia Swart

claudias2@sun.ac.za

​SOL-webwerf​Claudia Swart​claudias2@sun.ac.za
StudenteterugvoerVeronica Beukesvfbeukes@sun.ac.za
​US Onderrigtoekennings​Karin Cattell-Holdenkcattell@sun.ac.za
WerkswinkelsAdviseur in fakulteitSien tabel onder


 

SOL adviseurs in fakulteite

Fakulteit Adviseur E-posUitbreiding
AgriWetenskappeCharmaine van der Merwe
cv​andermerwe@sun.ac.za9762
​Ekonomiese en Bestuurswetenskappe​Gert Young gyoung@sun.ac.za​4937
​Geneeskunde en Gesondheidswetenskappe​Jean Farmer jeanlee@sun.ac.za​2956
​Ingenieurswese​Karin Wolffwolff.ke@gmail.com
​Krygskunde​Nicoline Herman​ (PREDAC)nherman@sun.ac.za​3076
Letter en Sosiale WetenskappeKarin Cattell-Holdenkcattell@sun.ac.za3074 / 9617
​Natuurwetenskappe​Hanelie Adendorff hja@sun.ac.za​9191
OpvoedkundeAnthea Jacobs jacobsa@sun.ac.za9258
Regsgeleerdheid

Claudia Swart

claudias2@sun.ac.za

4502

TeologieNicoline Herman​ nherman@sun.ac.za3076

 

 

Die personeel van die Sentrum vir Onderrig en Leer okkupeer twee huise: 


Manewales (Bosmanstraat 15)


Skuilhoek (Victoriastraat 41, oorkant Den Bosch)


Klik asseblief op die volgende skakel om 'n kaart af te laai: Map to CTL