Corporate Marketing
Welkom by Universiteit Stellenbosch

Contact us

​​​

Kantoor van die Senior Direkteur​

Dr Phumzile Mmope

Senior Direkteur: Korporatiewe Kommunikasie

pmmope@sun.ac.za

021 808 4636

Conita Henry

PA vir die Senior Direkteur​

chenry@sun.ac.za

021 808 4633​​​​​

Admi​nistrasie

Marjorie Van Rooy​

Administratiewe beampte​

mvanrooy@sun.ac.za

021 808 9923​


Kommunikasie en Belanghebberverhoudinge​​

Susan van der Merwe

Direkteur: Kommunikasie & Belanghebberverhoudinge

svdmerwe@sun.ac.za

021 808 4634

Candes Keating

Bestuurder: Interne Kommunikasie

ckeating@sun.ac.za

021 808 9175

Martin Viljoen

Bestuurder: Media

viljoenm@sun.ac.za

021 808 4921

Mattie van der Merwe

Redakteur: Publikasies (onder meer Geïntegreerde Jaarverslag)

jmvdm@sun.ac.za

021 808 4625

Wayne Muller

Redakteur: Publikasies

wmuller@sun.ac.za

021 808 2927​

Inhoudsnaaf​

​​Sandra Mulder

Bestuurder: Inhoudsnaaf

smulder@sun.ac.za

021 808 9161

Asiphe Nombewu

Kopieskrywer/ Joernalis

anombewu@sun.ac.za

Rozanne Engel

Kopieskrywer/ Joernalis

rengel@sun.ac.za

Alec Basson

Wetenskapskrywer / Kopieskrywer/ Joernalis 

alecbas@sun.ac.za​

021 808 4851

Stefan Els

Multimedia-inhoudsver-vaardiger​

stefane@sun.ac.za

021 808 2731


Belanghebberverhoudinge ​

Siyasanga Hompashe

Bestuurder: Belanghebber-verhoudinge

shompashe@sun.ac.za

021 808 3567

Mariana Vermeulen

Funksie-köordineerder​

mve@sun.ac.za

021 808 4643​


Korporatiewe Handelsmerk​

Farieda Miller

Adjunk-Direkteur: Korporatiewe Handelsmerk

fmiller@sun.ac.za

021 808 2547​

Marguerite Cloete

Handelsmerkspesialis

marcloete@sun.ac.za

021 808 3992​

​​

Bestuurskommunikasie​

Desmond Thompson

Kommunikasiespesialis: Uitvoerende Bestuur ​

desmond@sun.ac.za

021 808 3724​​


Digitale Kommunikasie​

Marick Hornsveld

Adjunk-Direkteur: Digitale Kommunikasie

mhornsveld@sun.ac.za

021 808 4587

Justin Alberts

Stelselsspesialis

jalberts@sun.ac.za

021 808 4123

Rene Van Der Berg

Koördineerder: Sosiale Media​

rjvdb@sun.ac.za

021 808 9541

Sandra Pow Chong

Koördineerder: webblad

spowchong@sun.ac.za

021 808 4932

Sonika Lamprecht

Koördineerder: e-Kommunikasie​

sonika@sun.ac.za

021 808 9221​